KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8962168

nr 896 2168

Akvarell

Evy Låås (1923-1999), Kustmotiv, signerad, bladets mått: 50x57

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 26 maj 2014
kl 19:44:32

21/5 14:27:48 1      Vinnande bud